Videolajm/ Pasi shprehu krenarinë për origjinën, pornostarja Alby këndon shqip

0
1805
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pornostarja me gjasë e parë dhe e vetme shqiptare në industrinë amerike, Alby Rydes mund të ketë shumë vite jashtë Shqipërisë por lidhjen nuk e ka shkëputur për asnjë moment.
Përpos që tregon haptazi në biografi e rrjete sociale krenarinë e të qenurit shqiptare, Alby po del të jetë në rrjedha të mira edhe të muzikës shqiptare.

Ajo shihet në rrjete sociale teksa shijon muzikën shqip, e posaçërisht të anëtarëve të On Records, Kida e Mozzik.

Një video ku shihet duke dëgjuar këngën e re të Gramozit e Getinjos, i pari e ka shpërndarë në rrjetin social Instagram.

Pa dyshim, fansja më e veçantë për reperin! /PRIVE.AL/ a.m.

https://dailymotion.com/video/x4buht4

Burimi : / Javanews.al

Zjarr Tv Ad