Vitaminat që qëndrojnë pas bukurisë që nuk njeh moshë

0
62

Thonë se vitaminat të bëjnë mirë për shëndetin, por kjo është më e pakta, pasi janë edhe ‘burim rinie’. Flokët gjithashtu ndikohen shumë nga disa lloje vitaminash të cilat janë kthyer në miqtë më të mirë divave. Jennifer Aniston është një nga fanset e vitaminave, kështu që mos e pyesni më veten si arrin ajo të jetë aq e bukur dhe e re.

Po për Jennifer Lopez doni ta dini sekretin? Nuk ja ka shitur shpirtin djallit, thjesht përdor vitaminë E. Madje linja e saj e bukurisë që u lançua së fundmi e ka një ndër përbërsit kryesor. Nga ushqimet, JLo përdor vezët si aleatin kryesor i rinisë të përjetshme.