Vlorë/ 33 vjeçari përndiqte bashkëjetuesen, ndalohet nga policia

0
16

Një 33 vjeçar është ndaluar nga policia e Vlorës, pasi akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka dhunuar psikologjikisht dhe ka përndjekur ish bashkëjetuesen e tij. Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Vlorë, për veprat penale ” Dhuna në familje dhe ”Përndjekja”.

Njoftimi

Policia ka ndaluar shtetasin S.H., 33 vjeç, banues në Vlorë.

U bë ndalimi tij pasi në mënyrë të vazhdueshme ka dhunuar psikologjikisht dhe ka përndjekur ish bashkëjetuesen e tij shtetasen L.A..

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Vlorë, për veprat penale ” Dhuna në familje dhe ”Përndjekja”.