Vlorë/ Polici aksidenton këmbësoren, plagoset dhe kolegu i tij

0
27
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rreth orës 17:05, në Bulevardin kryesor të Vlores shtetasi E. S h., punonjës policie, duke patrulluar në sektorin e shërbimit me motomjet, ka aksidentuar këmbësoren shtetasen J. M., 38 vjeçe, banuese në Vlorë. Si pasojë është dëmtuar shtetasja J. M., si dhe pasagjeri në motomjet shtetasi K.M.,(punonjës policie), të cilët ndodhen në spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për më tepër ndiqni linkun më poshtë:

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...