Votimi brenda PD – Paloka:”Pjesmarrje mbreslënëse në Tropojën e Sali Berishës dhe Azem Hajdarit! Ndryshimi është në duart tona”

0
1

Edi Paloka ka publikuar një foto nga votimi i anëtarësisë mbi kandidaturat e PD në Tropojë, teksa shkruan se ka pasur një pjesmarrje të madhe të demokratëve.

Sipas Palokës, po ndihet rivaliteti dhe fryma e besimit se ndryshimi është afër.

Shënimi i Palokës

Procesi i konsultimit te antarsise mbi kandidaturat e PD nepermjet votes ne Tropojen e Sali Berishes dhe Azem Hajdarit. Pjesmarrje mbreslenese e demokrateve. Ndjehet rivaliteti por dhe fryma e besimit se ndryshimi eshte i shpejte e ne duart tona.

Sot perzgjedhim mes kandidateve, neser jemi te gjithe bashke per te zhdukur te keqen e per te rikthyer shpresen!

Dega Tropojë, Qarku Kukës:

1.            BESNIK DUSHAJ

2.            FERIDE RRAHMANI

3.            ISUF ÇELA

4.            LUSH SUSAJ

5.            MIMOZA HAJDARMATAJ

6.            XHEM NEZAJ