Xhensila dedikim emocionues për ditëlindjen e Besit

0
47
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në një postim të para pak minutave, Xhensila ka ndarë në Instagramin e saj një urim shumë emocionues, që vetëm një grua e dashuruar di të bëjë, duke i uruar njeriut të zemrës edhe shumë aventura të reja së bashku.

 

 

 

”Çfarë jam pa ty? Asgjë.

Në të mirë dhe në të keq ti gjithmonë je krah meje. Në çdo frymëmarrje, në çdo hap të jetës time, dhe në çdo moment që do jetoj, dua ta jetoj me ty përgjithmonë. Kjo ditëlindje është magjike për ne. 33 vite jetë, 33 vite buzëqeshje, shpresë, mirësi, besnikëri për këdo që ka qenë pranë teje. Ky 33-vjetor të gjeti më të plotesuar se kurrë më parë, ashtu siç e kishe imagjinuar veten që në vogëli. E gjitha çka uroj për ty është shëndet, unë do përpiqem ta bëj jetën tënde sa më të qetë dhe të bukur, ashtu siç ti gëzon ditët tona. Të lutem qëndro me ne pak më shumë, me ne gocat që kur të kalojë dhe pak kohë, do zihemi se kush të ka dhe kush të do më shumë. @bes_kallaku”.

 

Zjarr Tv Ad