Zarf i zi për Bledi Manen pasi dha informacione nga jashtë?

0
2936
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Bledi Mane ishte njëri prej katër banorëve i cili u rikthye në shtëpinë e famshme të SHqipërisë Big Brother. Me ri-hyrjen e katër banorëve, Bledit, Kiarës, Efit dhe Ronaldos, brenda shtëpisë janë krijuar drama nga më të ndryshmet.

Cka tërhoqi vëmendje ishte debati mes Kiarës dhe Efit, e per të cilin vajzat u munduan t’i shpjegonin mosmarrëveshjet mes tyre në dhomën e surprizave, me qëllimin që mos të jepnin informacione nga jashtë për banorët tjerë.

Debati mes Ronaldos e Bledit agravoi mbrëmjen e sotme, pasi moderatori e cilësoi Bledin si frikacak dhe e këshilloi atë të rrisë nivelin e bisedës.

Ai madje e paralajmëroi atë dhe Nitën, duke iu referuar si “Nënë Tereza” se nuk kanë për të fjetur gjumë sonte. Ronaldo tha se Bledi nuk ka turp, pasi gjithë javën shau Dean, ndërsa në “Prime” doli dhe i kërkoi falje asaj.

Ndërkohë që Ronaldo ishte ai që dëgjohet i nervozuar se Bledit duhet t’i vijë zarfi i zi pasi ka dhënë informacione nga jashtë dhe se po ofendon banorët brenda.

Zjarr Tv Ad