Zhduket 44-vjeçari në Durrës, Policia dhe familjarët kërkojnë ndihmën e qytetarëve

0
2

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës kërkon bashkëpunimi  e qytetarëve në gjetjen e shtetasit H.F., 44 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Plazh, të larguar nga banesa më datë 04.09.2019.

Shtetasi i mësipërm është rreth 1.90 cm i gjatë dhe ka të veshur një palë pantallona të shkurtra, ngjyrë të zezë dhe një bluzë të bardhë me viza.

Familjarët pohojnë se është i paaftë të komunikojë dhe ka  vështirësi në të ecur.

Çdo shtetas që e identifikon është i lutur të telefonojë në numrin 112 ose 0694110217.

Image