Zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja shqiptare/ Jeta e saj është në rrezik…

0
8

Një e re shqiptare është zhdukur në Greqi, ndërkohë, që kanë qenë të shumta apelet për gjetjen e saj.

Artemis Vassilis, 19 vjeç, më 16/10/20, u zhduk nga zona e Koropit, Atikë. Ajo ka sy kafe, gjatësi 1.62m dhe është e hollë. Ditën kur u zhduk, ajo kishte veshur pantallona të zeza, një këmishë të kaltër të lehta dhe atlete të bardha.

“Vajza ka humbur që nga dita e premte në orën 15.00 pasdite, nga Koropi dhe është nisur për të shkuar në Paiania për të aplikuar për punë, në një dyqan Jumbo. Në orën 4, ajo është parë në ndalesën 2 Atika në Paiania. Jeta e saj është në rr*ezik.

Nëse dini ndonjë gjë, kontaktoni në shërbimin Silver Alert, ose në Linjën Kombëtare SOS 1065″.