PS e sfidoi në basketboll e volejboll, përgjigjia e LSI: Ne luajmë me pesha të rënda

0
792
Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, gjate nje seance parlamentare, ku eshte debatuar ne lidhje me mbarvajtjen e zgjedhjeve lokale te 21 qershorit. /r/n/r/nPrime Minister Edi Rama and Parliament Speaker Ilir Meta, during a parliamentary session.

Në një kohë kur nuk dihet ende se çfarë do të ndodhë me koalicionin PS-LSI, pasi kanë kaluar 4 vite që kur u firmos marrëveshja, ironitë mes dy palëve vazhdojnë edhe në rrjetet sociale.

Emiljano Aleksi, këshilltari i kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, ka postuar një foto të animuar të kreut të LSI-së, duke ngritur pesha dhe bashkëngjitur saj shkruan: “Ne luajmë vetëm me pesha të rënda”.