“Arjan, ti je vëlla”, ndjekësit të shqetësuar për pamjen e opinionistit të njohur

0
883
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Arjan Konomi është larguar nga Shqipëria dhe prej disa kohësh tani po qëndron në Australi. Opinionisti vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, por së fundmi ka habitur ndjekësit me pamjen e tij.

Konomi duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje duke lënë flokë të bardha ndërsa komentuesit shkruajnë se nuk e njohin më pas këtij ndryshimi.

Të tjerë pyesin Arianin pse gjithë ky ndryshim dhe ç’ka ndodhur me të, por opinionisti ende nuk i ka kthyer përgjigje qindra komenteve në profilin e tij.

Linku i videos:

https://www.tiktok.com/@arjankonomi_/video/7281276125861465350

Zjarr Tv Ad