Basha:Rama nuk pranon konsensus

0
796
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Krytari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, tha se pengesa e vetme për reformën në drejtësi është kryeministri Edi Rama, i cili sic tha ai kërkon të ketë nën kontroll sistemin.
Shefi i selise blu  tha se opzoita është e gatshme të bashkëpunojë për këtë reforme por nuk bën asnjë kompromis me qëllimin e shumicës për të kapur sistemin.
Kryetari i opozitës e akuzoi kryeministrin, se po zvarrit çështjet për të cilat është rënë dakord dhe para ndërkombëtarëve.

Zjarr Tv Ad