Bes Kallaku mesazh për pronarët e hoteleve dhe restoranteve në Dhërmi: Një vezë më shkoi sa një qese hashashi!

0
810
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

https://www.youtube.com/watch?v=TgeOWOcqKpU

Çmimet e kripura të hoteleve dhe restoranteve në Dhërmi kanë shqetësuar edhe aktorin e humorit, Bes Kallaku.
Sigurisht, nëpërmjet humorit ai ka bërë një mesazh për të gjithë pronarët e hoteleve dhe restoranteve në formë falënderimi.

Në një mesazh video Kallaku shprehet: “Falënderoj pronarët e restoranteve që duan të bëjnë lekë sa për një vit në vetëm tre muaj. Një vezë e skuqur më shkoi sa një qese hashashi”.

Zjarr Tv Ad