“Burrë pa këllqe, lëpirës”, Gent Hazizi zbulon sherrin e tezes së Kiarës dhe bashkëshortit të saj me Zhaklin Lekatarin: Ja si ndodhi

0
366
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gent Hazizi është përfshirë në një debat me opinionisten e “Big Brother VIP” Zhaklina Lekatari, ku kjo e fundit ka treguar se aktori ka qenë prezent në debatin që ka bërë ajo me familjarët e Kiarës ku dhe sipas saj këta të fundit edhe e kërcënuan.

Mirëpo, kjo deklaratë e Zhakut është hedhur poshtë nga aktori në emisionin “Mos i bjer me top”, i cili tha se ka qenë prezent në momentin e debatit mes familajrëve të Kiarës dhe opinionistes së Big Brother Vip 2 dhe ata nuk e kanë kërcënuar. Gjithashtu, aktori më tej tha se Zhaklina i ka shkruar një mesazh në privat dhe shprehet se i ka folur shumë keq ku dhe e ka quajtur “lëpirës”.

Ronaldo Sharka: Çfarë ka thënë konkretisht tezja e Kiarës?

Gent Hazizi: Tha si nuk e the një llaf të mirë për Kiarën moj? Zhaklina iu kthye me gisht. Kujt i flet ti kësht? Unë e kam mbrojtur nga bullizimi i Luizit, etj etj të cilën pastaj e përcolli dhe në emision me Kiarën dhe prapë e përdori dhe një herë tjetër sepse nuk i del e keqja dhe kjo degjeneroi në një bisedë që kaloi dhe po i thoja qetësohuni se nuk ka asnjë gjë. Burri i tezes i Kiarës tha vetëm kaq, ‘çfarë t’i bëj këtij zotërisë që është aktor, se me ty unë s’kam çfarë të flas, çfarë të merrem’! Nuk është se e mori truproja se me mua shkoi deri tek makina bashkë me Diolën që ishte prezent. Nuk pati ndonjë konflikt.

Ronaldo Shkarka: Si e shpjegon faktin që Diola ka pohuar që ka pasur kërcënim?

Gent Hazizi: Nëse Diola thotë që ka pasur kërcënim, po e quajmë në kuadër të lojës. Çdo gjë që thuhet është dhunë verbale, nëse t’i pjell dhunë, dhunë do marrësh, kaq! Këtë unë e them për çfarë isha prezent, unë nuk e bëj për të kundërshtuar Zhaklinën.

Zjarr Tv Ad