Dështakët VIP të Serisë A

0
887
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Goal.com ka publikuar formacionin e dështakëve të këtij edicioni në Serie A.

Disa futbollistë kanë dështuar të tregojnë vlerat e tyre këtë edicion, duke u përfshirë në ekipin e dështakëve të përzgjedhur nga Goal.com.

m_1462967602-8271520

 

 

Milan ka katër futbollistë në këtë skuadër, Inter tre, ndërsa nga një futbollistë kanë Lazio, Sampdoria, Juventus dhe Roma, referon “Express”.  (b.an)

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad