E ka mbajtur të fshehtë, Grida Duma zbulon për herë të parë se është në një lidhje

0
1312
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatorja e njohur Grida Duma ka folur për disa detaje nga jeta personale.

Ish-politikania ka zbuluar mbrëmjen e sotme se është në një lidhje dashurie, por nuk ka dhënë më shumë detaje për personin që i ka rrëmbyer zemrën.

Ajo u shpreh në “Më lër të flas” se ndihet e plotësuar dhe se me partnerin e saj kalon “kohë cilësore”

Pjesë nga biseda:

Pyetje: Ç’po bëhet me jetën tënde e dashur?

Duma: Mirë ndodhet Grida. Është kohë cilësore, mjafton edhe me pak. Edhe po të mos kisha do të thoja kam, jo më kur kam.

Pyetje: E ke atë përqafimin e ngrohtë?

Duma: E kam.

Zjarr Tv Ad