Efi hidhet në “sulm” ndaj Luizit, revoltohen keq fansat, e sulmon për….

0
67
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Efi ishte një nga banoret më të pëlqyera nga publiku prandaj dhe arriti të ishte më e votuara për tu rikthyer në Big Brother.

Por si duket me këtë rikthim ka ardhur një Efi krejt ndryshe nga ajo që e pamë herën e kaluar. Mbrëmjen e djeshme Efi teksa bisedonte me Luizin i tha se duhet t’i vijë turp që ka qarë për Oltën. Kjo bisedë mes tyre ka shkaktuar komente të shumta nga fansat të cilët kanë shpërthyer me komente negative ndaj saj.

Biseda e Efit me Luizin:

Efi: Po si qave për Oltën

Luizi: Po qava se thashë me kë do merrem

Efi: Po si nuk të erdhi turp mo, po ti ke qarë për mua, ke qarë për gruan dhe qan për Oltën?

Luizi: Do qaj për Oltën, se i thashë po të kishte me nominim kokë më kokë me mua, do kisha hapur verë duke festuar, por mënyra se si iku…Mua më këputi shpirtin, reagimi i djalit, më bëri të ndihem keq. Pa thënë gjë ajo, unë shkova duke i rënë ziles me dalë. Njëherë mendova se është 1 prilli, por pastaj e bëra lidhjen se ka qëndruar 5 orë te dhoma e rrëfimit.

Zjarr Tv Ad