Gazetari: Ilir Meta nuk jeton me Monika Kryemadhin, ka ikur nga banesa!

0
174
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Bledian Koka, ka pohuar në emisionin “Top Story” se Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi nuk jetojnë bashkë.

Sipas tij kreu i Partisë së Lirisë është larguar nga shtëpia ku jetonte me familjen e tij.

Koka shton se Ilir Meta ka probleme dhe me familjarë të tjerë, jo vetëm me Monika Kryemadhin.

“Ilir Meta është larguar nga banesa në të cilën jetonte me familjen e tij. Ai nuk ka konflikt vetëm me Monika Kryemadhin por edhe me pjesëtarë të tjerë të familjes,”, tha Koka.

Zjarr Tv Ad