Tuesday, December 5, 2023
Home Search

360 grade - search results

If you're not happy with the results, please do another search

360° Gradë -HAHN DHE MOGHERINI “SJELLIN” PROGRES RAPORTIN E QEVERISË MË 17 PRILL

0
Shefja për politikë të Jashtme të BE-së, Federica Mogherini dhe eurokomisioneri për zgjerimin Johannes Hahn do të dorëzojnë qeverisë progres raportin më 17 prill...

360° Gradë – FINANCIMIT RUS PËR PD KRYEMADHI DEKLARATA QESHARAKE

0
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një takim me gazetarët  ka folur per ceshtjet me te nxehta ne vend, si akuzat PS-PD  nelidhje me...

360° Gradë – LUFTË KORRUPSIONIT NË BURGJE

0
Ministrja e  Drejtësisë Etilda Gjonaj ka inspektuar burgun e Peqinit. Sipas ministres Gjonaj "Reforma në burgje është një prioritet i ministrisë.Gjithashtu, ministrja foli me tone...

360° Gradë – PAJISJE TË REJA PËR ZJARRFIKËSIT E TIRANËS

0
Koka Shërbimi Zjarrfikës i Tiranës ka tashmë bazë të re materiale, si uniforma, fikëse zjarri dhe mjete ndihmëse, për të lehtësuar punën për menaxhimin...

360° Gradë – SIGURIA PËR DITËN E VERËS

0
Policia e shtetit ne kuader te ceremonise se dites se veres ne qytetin e Elbasanit do te angazhoje rreth 320 police te Fnsh-se. Policia...

360° Gradë – BASHA RAMA, GARANTORI I KOKAINËS

0
Rasti i sasisë së konsiderueshme të kokainës kapur në portin e Durrësit, për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha ka të njëjtën skemë si rasti...

360° Gradë – KESH PËRMBYTJET NË ANËN E MALIT NGA RESHJET JO NGA SHKARKIMET

0
Korporta Elektoenergjitike Shqiptare mohon që përmbytjet e ndodhura në zonën e nënshkrodres të kenë ardhur nga shkarkimet që po kryhen nga hidrocentralet. Banorët fajesojne...

360° Gradë – KUSH ËSHTË TAULANTI I VËRTETË, BERISHA TREGON HISTORIKUN

0
Ish kryeministri Sali Berisha duke replikuar me kreun e grupit socialist Taulant Balla ka deklaruar se veç mbiemrit  Balla mund të ketë dhe disa...

360° Gradë – SASIA REKORD E KOKAINËS, KRYEMADHI RAMËS LARGOHU NGA KRIMI

0
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi duke folur për sasinë rekord të kokainës të kapur disa ditë më parë në Durrës,  i bëri thirrje Ramës...

360° Gradë – BASHKIA VRET QENTË E RRUGËS, SHOQATA ARSA THIRRJE PËR NDALJEN E...

0
Vrasja e qenve te rruges nga ana e bashkise se Tiranes, ka sjelle indinjate te animalistet ne kryeqytet. Shoqata ARsA i ben apel kreut...

Lajmet e fundit