Friday, April 19, 2024
Home Search

360 grade - search results

If you're not happy with the results, please do another search

“Sali Berishën nuk ka incenerator që e riciklon! Bëhet fjalë për korrupsion madhor”/ Ministrja...

0
Ministrja Elisa Spiropali dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë shkëmbyer replika të ashpra në punimet e Kuvendit, pak ditë më parë. Teksa flitej për lirinë...

Petro Koçi: Qëndrimet e ambasadores Yuri Kim janë të rakorduara me DASH, ishte një...

0
Deputeti i Partisë Socialiste, Petro Koçi ka komentuar deklaratën e ambasadores së SHBA, Yuri Kim. Sipas Koçit, ambasadorja flet në emër të Departamentit Amerikan...

Aleatët e Bashës pas takimit: Protesa masive, sulmi i opozitës do të jetë 360...

0
Pas takimit të mbajtur ditën e sotme me kryedemokratin Lulzim Basha, aleatët opozitarë kanë informuar lidhur me çfarë u diskutua. Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir...

360 Grade -Balla: Te gatshem per dialog me opoziten (Video)

0
Partia Socialiste nëpërmjet sekretarit të përgjithshëm dhe nënkryetarit Taulant Balla, rikonfirmoi vullnetin e mazhorancës për të vijuar bashkëpunimin politik me opozitën për çështje të...

360 Gradë -REALIZOHET ME SUKSES OPERACIONI SMILE 4

0
http://youtu.be/rwy511WLxHo Web: http://zjarr.tv/ Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

360 Gradë -SAMITI DY DITOR NE SELANIK

0
http://youtu.be/6Ut86n67i7A Web: http://zjarr.tv/ Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

360 Gradë -RAMA SALIUT NUK I SHKON MBRAPA NJERI AS PER XHAKETEN JO PER...

0
http://youtu.be/a6WIgYCn5-g Web: http://zjarr.tv/ Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

360 Gradë -ILIR META PRITI PRESIDENTIN E BUNDESTAGUT GJERMAN

0
http://youtu.be/CcB7E9ZfdwU Web: http://zjarr.tv/ Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

360 Gradë -MANDATI I KOKËDHIMËS NË KUSHTETUESE

0
http://youtu.be/qmEtn0p5gKM Web: http://zjarr.tv/ Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

360 Gradë -TOPALLI UNIVERSITETI ËSHTË KAPUR NGA KRIMI

0
http://youtu.be/07O6LGTBRoQ Web: http://zjarr.tv/ Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

Lajmet e fundit