Pra si përfundim Arjola Demiri ikën nga Portokallia…

0
333
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ka dalë spoti i programit të Portokalli, i cili do të startojë në 1 tetor dhe vumë re se aktorja, Arjola Demiri nuk do të jetë këtë sezon pjesë e tij. Arjola ka zgjedhur të mos të jetë më pjesë e këtij show humoristik, ku ka qenë prej vitesh pjesë e kastit.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij largimi, por disa burime bëjne me dije se pagesa jo shumë e lartë mund të jetë një arsye që Arjola ka vendosur të largohet. Nga ana tjetër nuk dihet ende se çfarë u bë me apartamentin që Big Brother i premtoi asaj dhe familjes së saj. Aktorja deri tani nuk ka postuar foto apo video në rrjetet sociale… /kryefjala.com

Zjarr Tv Ad