Rrjedh bombola e gazit, shkrumbohet nga flakët banesa në Bajram Curr

0
49
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një zjarr ka rënë në një banesë në lagjen “29 Gushti” në Bajram Curr.

Shkak i zjarrit ka qenë një bombol gazi e cila ka rrjedhur gaz dhe me pas flakët kanë përfshirë banesën. Fatmirësisht nuk ka të lënduar. Sakaq, forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur neutralizimin dhe shuarjen e flakëve.

Policia ka shkuar në vendgjarje dhe po punon për të zbardhur të plotë shkaqet e zjarrit.

Zjarr Tv Ad