Stresi godet me grushtë kryebashkiakun Veliaj

0
146
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi është përfshirë në një incident me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në ambientet e jashtme të restorantit të njohur Piazza në Tiranë, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj sapo i shpëtoi një sulmi të dhunshëm.“Këngëtari i repit i njohur me emrin e artit Stresi i doli para dhe filloi ta godiste me grushta por rojet e sigurisë e kanë mbrojtur kryebashkiakun” shkruan ai. Kjo ngjarje pason deklaratën poshtëruese të Erion Veliajt i cili ofendoi publikisht në media djemtë shqiptarë duke i etiketuar me fjalën “Zdromsa”. Kësaj deklarate, Stresi në një postim në Instagram ishte përgjigjur me fyerje ndaj Veliajt. Policia Bashkiake po sekuestron kamerat e sigurisë së restorantit për të fshehur ngjarjen.

Zjarr Tv Ad