Zgjedhjet në Kukës, Asambleja e PS miraton kandidaturën për garën elektorale

0
88
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Asambleja e PS ka miratuar kandidaturën e Albert Halilajt për garën elektorale në Bashkinë e Kukësit.

Lajmin e bëri të ditur drejtuesi politik i qarkut të Kukësit, Pandeli Majko, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

“Vështirsia është sfidë dhe jo pengesë për familjen tonë! Do ja dalim!”, ka shkruar mes të tjerave Majko.

Reagimi i Majkos:

Sot, asambleja e Partisë Socialiste miratoi kandidaturën e Albert Halilaj! Shtabi elektoral bëri mbledhjen e parë!

Vështirsia është sfidë dhe jo pengesë për familjen tonë! Do ja dalim!

Linku i postimit të Majkos:

https://www.facebook.com/pandeli.majko/posts/845361116955035?ref=embed_post

Zjarr Tv Ad