360° Gradë – FINANCIMIT RUS PËR PD KRYEMADHI DEKLARATA QESHARAKE

0
217

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një takim me gazetarët  ka folur per ceshtjet me te nxehta ne vend, si akuzat PS-PD  nelidhje me kontratat e lobimit, zgjedhjet e ardhshme lokale si dhe per marredheniet e saj me Ramen dhe Bashen.