Aktorja e famshme turke, tregon gjendjen e saj në karantinë

0
239
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktorja turke Demet Özdemir, e njohur si Sanemi në serialin “Erkenci Kuş”/”Një puthje në errësirë” dhe Lale në serialin “Dhoma 309”, përmes postimeve të saja në instagram, na tregon se si po i kalon ditët e karantinës në shtëpinë e saj luksoze.

Aktorja gjithashtu duke postuar foto të vjetra na tregon se i mungon përditshmëria.               

Zjarr Tv Ad