Artan Hoxha krahason qytetet ku gëlon paraja e narkotrafikut global, mes tyre dhe Tirana: Ngjajnë si dy pika uji

0
159
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa foto nga qytetet, ku sipas tij gëlon paraja e narkotrafikut global. Në Facebook, Hoxha shkruan se Tirana, Bogota, Medellin, Guayaquil, janë katër qytetet me ngjashmëri jo vetëm projekt, por edhe në trafikun e drogës. Po ashtu, Hoxha ka theksuar se këto qytete sikur i ka projektuar dhe ndërtuar të njejtët ‘mbretër’ të betonit.

Postimi i Plotë:

Tirana, Bogota, Medellin, Guayaquil…

Ore identike, sikur i ka pjelle e njejta mendje…

Sikur i ka projektuar i njejti arkitekt…

Sikur i kane ndertuar te njejtet ”mbreter” te betonit…

Sikur i kane ideuar, lejuar dhe legalizuar te njejtet makuter te pushtetit….

Ne fund te fundit, pse te mos ngjajne si dy pika uji??!!

A nuk jane narko-qytete, ku gelon paraja e narkotrafikut global???!!!!

Linku i postimit:

https://www.facebook.com/artan.hoxha.900/posts/6551781191526160?ref=embed_post

Zjarr Tv Ad