Avokati Saimir Visha shokon me deklaratën, i drejtohet Jashar Majës: Po ça viktime je ti oo, Rrajat po të donin të vrisnin

0
999
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Avokati Saimir Vishaj u përplas në emisionin Now me Jashar Majën i cili bashkë me kushëririn e tij u dhunuan pak kohë më parë nga fisi Rraja.

Maja u shpreh se dhe kushëriri i tij mund të kishin vdekur nga dhuna barbare e ushtruar ndaj tyre.

Vishaj ndërhyri duke i thënë se nuk është viktimë sic pretendon por kërkon vetëm të marrë dëmshpërblim.

Pjesë nga debati:

Vishaj- Ti je viktimë? Ke qenë aty? Ka dashur njëri të të vrasë, të ka qëlluar njëri në kokë ty?

Maja – Unë kam fraktura edhe sot të dukshme.

Vishaj – Ça frakturash, ti kërkon dëmshpërblim, ça viktime je ti? Kaq.

Maja – Zotëri nuk i kam kërkuar kujt dëmshpërblim, kam kërkuar të drejtën time.

Vishaj- Ça të drejte kërkon ti, je gjallë, po të donin të vrisnin të kishin vrarë.

Zjarr Tv Ad