Berisha pas takimit me Bardhin: Ja për çfarë u diskutua

0
60
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish kryeministri Sali Berisha foli për mediat pas takimit me Gazment Bardhin, ku nuk ngurroi të thumbonte edhe Lulzim Bashën. Berisha tha se Basha njihet për eksperiencën me rusët.

“Kemi diskutuar mbi drejtimin disfunskional në kundërshtim me ligjin dhe shkelmimin nga ana e institucioneve të vendit e të drejtave elementare për të informuar zgjedhësit e tyre. Braktisjen që i bën Rama Parlamentit. Për të gjitha këto, deputetët e opozitës do japin përgjigjen e merituar. Basha njihet për eksperiencën me rusët”, tha Berisha.

Zjarr Tv Ad