Çfarë ndodhi mes dy shoqeve të ngushta? Efi shpjegon arsyen se pse nuk është takuar me Kiarën jashtë BBV

0
84
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Efi Dhedhes ka folur mbrëmjen e sotme për marrëdhënien e saj me Kiarën, pasi shoqëria e tyre pati disa ulje ngritje.

Ajo tha se natën që moderatorja u eliminua i ka dhënë disa këshilla se si të përballet me komentet jashtë të cilat mund të jenë edhe negative. Nga ana tjetër ajo zbuloi se nuk është takuar me Kiarën pas daljes së saj nga Big Brother për shkak se i ka lënë asaj hapësirën e saj që të ambientohet me jetën jashtë.

“I dhashë këshillat se si të përballet me realitetin jashtë. Nuk kemi folur Akoma dhe unë e kuptoj shumë mirë. Mua m’u deshën shumë kohë që të takoja miqtë e mi”, tha Efi.

Zjarr Tv Ad