Çift tjetër brenda ‘BBV’? Nuk përmbahen dy banorët e rinj, puthje dhe përqafime mes tyre

0
7079
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Suita i ka bashkuar më shumë Jorin dhe Lorencin. Dy banorët, duket më të afërt, pasi kaë shkëmbyer puthje e janë parë se nuk kanë munguar as përqafimet e shpeshta.

Lorenci nuk po qëndron pa bërë hapa para. Sot, teksa e përqafonte dhe puthte, Jori dëgjohet t’i thotë avash, duke nënkuptuar se gjëja e tyre duhet të ‘rrjedhë’. Më pas, Lorenci e pyet nëse po e bezdis, por modelja ia kthen duke i thënë avash-avash.

Këngëtari këtë reagim e ka kuptuar se duhet ti marrin gjërat më avash.

Lorenci: O dritë, hajde të të puth

Jori: Avash ti avash me këto puthje

Këto sinjale lënë të kuptohet se një çift i ri po formohet në shtëpi. Kujtojmë se Kiara dhe Luizi janë çifti i vetëm në shtëpi, të cilët e kanë kurorëzuar lidhjen e tyre edhe me një ‘dasmë’. Po ashtu, Kristi dhe Keisi nisën diçka por mbaroi shumë shpejt.

Zjarr Tv Ad