Emrat e politikanëve demokratë që publiku nuk i njeh!

0
50
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Të pyetur për pëlqyeshmërinë që kanë për figurat kryesore politike të Partisë Demokratike tërheqin vëmendjen qytetarët që zgjedhin alternativën nuk e njoh për emrat e paraqitur.

Nga të dhënat e përftuara nga studimi rezulton se mosnjohje më të lartë nga përgjigjet e qytetarëve të pyetur kanë Tomorr Alizoti me 45,6% dhe Agron Gjekmarkaj me 42% që nuk e njohin.

Dhe më pas nga Oerd Bylykbashi me 32% deri tek Belind Këlliçi me 14% ./euronews.al

Zjarr Tv Ad