Fansat e Luizit i bëjnë të papriturën jashtë, familjarët e Efit dalin me njoftimin urgjent

0
1503
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Instagrami i Efit ka rënë pre e një sulmi kibernetik, pasi është tentuar që të hakohet dhe t’i shtohen ndjekës fake.

Këtë gjë e kanë bërë me dije vetë mqitë e Efit të cilët menaxhojnë “Instagramin”. Përmes një postimi në “InstaStory”, ata thonë se kanë kthyer profilin privat pasi është tentuar që llogaria e banores së Big Brother Vip të hakohet.

“Instagrami i Efit sapo u kthye në privat për shkak të tentativave për hackim dhe përpjekjes së personave të tjerë për t’i blerë fake folloëers. E vetmja gjë që mund të them tani është ËTF” shkruhet në InstaStory.

Dyshohet se pas këtij sulmi kibernetik qëndrojnë fansat e Luizit, pas debatit që Efi pati me këngëtarin shkodran dhe Kiarën.

Zjarr Tv Ad