Fatos Nano në gjendje të rëndë shëndetësore

0
308
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Lideri historik i PS Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Burime bëjnë me dije se ish-kryeministri, 70-vjeç, i vendit është shtruar në një spital privat në kryeqytet.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet shëndetësore dhe arsyeja e komplikacioneve.

/BalkanWeb/

Zjarr Tv Ad