Gati për të konsoliduar lidhjen me Kristin, por dikur Keisi “ndau” edhe këtë çift të showbizit shqiptar!

0
361
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Keisi Medini ka arritur të marr vëmendje të madhe të publiku shqiptar që në momentin kur po shihej një flirt mes saj dhe Kristit.

Me pamjen e saj të mrekullueshme, bukuroshja e cila është edhe vajza e këngëtarit Sabian, ka ‘vjedhur’ zemrat e publikut por edhe të një banori në shtëpi, i cili me një karakter të fortë u ‘magjeps’ nga bukuria e banores së re, dhe ai është Krist Dragot Aliaj.

Keisi dhe Krisiti dita-ditës janë duke shkuar në një lidhje e cila pritet të konsolidohet së shpejti.

Gjatë një bisede mes banoreve, Keisi u shpreh se nuk e ka dhenë puthjen e parë akoma( puthje që iu dha sot Kristit), por vite me parë ajo ishte përfolur se ishte shkaktare në prishjen e fejesës së çifti të shumë komentuar Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra.

Megjithatë Keisi gjithmonë ka zgjedh ta mohonte këtë duke e quajtur vëlla Seldin dhe se ishte rritur me te për shkak të afërsisë së tij me babai e saj Sabianin. Nga ana tjetër, ish çifti Seldi dhe Mimoza kanë zgjedhur te heshtin rreth kësaj qeshtje.

Zjarr Tv Ad