Gazetari Artan Hoxha ka një kërkesë të veçantë për Ramën dhe Berishën: Në qoftë se e kanë seriozisht…

0
316
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

I ftuari në tek “Ndryshe” në Top Albania Radio ishte gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha.

Në një intervistë shumë më ndryshe nga sa jeni mësuar ta shihni, ai rrëfeu shumëçka për TAR.

Çfarë mendimi ka Artan Hoxha për dy emisionet më të reja version ‘podcast’ nga Rama dhe Berisha?

“Politikanët duan jo thjesht ta drejtojnë një lajm por duan ta japin vetë lajmin. Rama me Berishën kanë rënë dakord që të mos bien dakord. I ftoj të vijnë këtu, i drejtoj unë në qoftë se e kanë seriozisht. Qëllimi i tyre nuk është t’i japin informacion publikut. Edhe yjet e showbiz-it kanë objektiv paranë.”

Zjarr Tv Ad