Gjendet i vdekur fieraku, në dhomën e hotelit në Bulqizë

0
141
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një 32-vjeçar nga Fieri është gjetur i vdekur në dhomën e një hoteli në Bulqizë.

Nga kqyrja paraprake e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të humbjes së jetës të 32 vjeçarit.

Zjarr Tv Ad