I veshur me kostumin zyrtar, Taulant Balla fotografohet duke bërë pazarin

0
465
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Politikanët, VIP-at dhe qytetarët ditët e nxehta po i shfrytëzojnë për të qenë larg përditshmërisë dhe duke shijuar plazhet dhe diellin.

Por duket se nuk është e njëjta gjë për ministrin e Brendshëm, Taulant Balla vijon punën e pandërprerë në krye të këtij institucioni që mori në drejtim vetëm pak muaj më parë.

Së fundmi ministri, i veshur me kostumin zyrtar është fotografuar në një dyqan fruta-perimesh duke bërë pazar. Ai shihet duke zgjedhur fruta dhe perime për familjen, ndërsa më pas largohet ne këmbë me qesen në dorë.

Burimi:Panorama Plus

 

Zjarr Tv Ad