Irfan Hysenbelliu e pranon: Kam takuar McGonigal sepse …

0
19139
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pronari i disa mediave dhe bizneseve, Irfan Hysenbelliu e ka pranuar se ka takuar ish agjentin e FBI, të akuzuar për korrupsion dhe ryfshet, Charles McGonigal.

Gjatë një prononcimi në mediat e tij, Hysenbelliu ka thënë që ka pirë kafe me të për punën e vizës amerikane dhe McGonigal i ka ofruar ndihmë me avokat.

“Edhe ai i FBI-së (McGonigal) është takuar me mua. Kam pirë një kafe për punën e vizës edhe më tha unë do të ndihmoj me avokat i kam thënë jo. Nuk marr vizë amerikane me pagesë i thashë. Po e meritova do ta marr”, ka thënë ndër të tjera Hysenbelliu.

Zjarr Tv Ad