Ismet Drishti mban qëndrim për intervistën e Ramës me gazetarët për minishengenin dhe Kosovën(Video)

0
504

Mbrëmë gjatë emisionit “Shkruaje në Akull” në Zjarr TV  i është bërë një analiz asaj cfarë kryeministri Rama ka deklaruar gjatë një interviste për Kosovën.

Për më tepër shihni videon më poshtë: