Jeta e shtrenjtë e Beckham, nga kremrat tek batanijet

0
38
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Shumë të ndjekur në rrjetet sociale ata arrijnë gjithmonë të ngjallin debate mes fansave të tyre. Victoria dhe David Beckham e duan luksin dhe kjo gjë sigurisht nuk është një mister.

Ish anëtarja e Posh Spice pranon në Instagram se përdor një krem me gjakun e saj prej më shumë se një mijë euro, ndërsa ish futbollisti pushon me qenin, i cili mbulohet me një batanije që kushton më shumë se 5000 euro.

Stilistja 44-vjeçare tregon për kremin e shtrenjtë dhe aftësitë rigjeneruese duke treguar më pas edhe lëkurën e saj të hidratuar.

Fotoja që Victoria ka postuar në rrjetet sociale, ku David dhe qeni i tyre Olive ngrohen me një batanije prej leshi dhe kashmiri, që kushton 5000 euro ka ngjallur diskutime tek fansat.

 

Zjarr Tv Ad