Ka diçka midis Kiarës dhe Shpatit?

0
944
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Tensionet në çift nuk janë shuar dhe po flasim për Luizin dhe Kiarën. Po bëhet një javë nga debati i tyre dhe pajtimi i ka lënë vend heshtjes. Por diçka ka filluar ti bëjë përshtypje ndjekësve..

Pse Luizi po studion Shpatin dhe Kiarën?

Ka shumë video në TikTok ku tregojnë se nuk është Dea interesi i Shpatit dhe as Nita por Kiara.

Gjithnjë sipas internetit edhe Luizi duket se e ka kuptuar këtë gjë ndaj edhe ka hedhur kunjat e tij.

Në një video duken banorët të mbledhur në tavolinë dhe Shpati tregon për gërrhimën e tij.

“Ishalla s’gërrhet o Zot”, thotë Kiara

“Unë me goj nuk marr frymë kurrë”, ia kthen Shpati

“Aman vetëm mos gërrhit se them dot po..të shofim”, përgjigjet Kiara

Këtu hidhet Luizi i cili gjatë gjithë kohës nuk ia ndan sytë dhe thotë:

“Mu nuk ma bën kshu kur propozova me fjet aty, mu ma pren shkurt:Mos guxo!”

Referuar fjalëve të Kiarës që nuk e donte në dhomë.

Video:

Zjarr Tv Ad