“Kjo banore e BBV është një “vr*sëse'”/ Bledi Mane iu plas të gjitha të vërtetat, bën deklaratën e fortë për marrëdhënien e Luizit dhe Kiarës/Kristi nuk do njeri, do vetëm pasqyrën dhe …

0
5954
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

I ftuar sot në Wake Up, ka qenë gazetari Bled Mane, njëkohësisht edhe ish banor i Big Brother Vip 2. Ai ka folur në lidhje me banorët se si i ka parë nga afër. Ai u shpreh se banorët që e meritojnë vërtet finale janë padiskutim Olta dhe Luizi, ndërsa dy tjerët që mund të shkojnë “zvarrë-zvarrë” janë Kristi dhe Deamishel.

“Qetsori në BB është si të më fusësh edhe njëherë mua në klasë të parë, ashtu më duket mua. Kiara është një vajzë shumë e mirë, por aty nuk ishte për lojë, ishte vetëm për famën. Ajo nuk ishte vetëvetja. Në lidhje me marrëdhënien me Luizin, nuk i shoh bashkë, janë dy karaktere komplet të kundërta.

Kristi nuk do njeri o njerëz, do pasqyrën dhe babain e vetë. Dea është një “vrasëse” në sensin e lojës, të vret me fjalë, është e kalkuluar dhe po “zvarrë-zvarrë” e shoh edhe në finale”. Është e vetmja atz që ka bërë që Luizin ta nxjerrë nga vetja. Aty brenda nuk ka dashuri, ka vetëm hipokrizi. Shkencërisht ne nuk mund të rrimë të imponuar, 2-3 ditë mund të shtiren, pastaj janë vetëvetja. Ata që po shihni aty brenda, ata janë edhe jashtë, lërë ç’thonë i bëjmë për lojë”, tha Bled Mane për Wake Up.

Zjarr Tv Ad