Komenti i Ismet Drishtit për Mbretin Charles “shkul” së qeshuri ndjekësit

0
936
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Princi Charles, djali i madh i Mbretëreshës Elizabeth II, është tashmë Mbreti i ri i Mbretërisë së Bashkuar.

Ai u ngjit në fron pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II pasditen e së enjtes (8 Shtator 2022) për shkak të problemeve shëndetësore.

Ai është shfaqur në një foto ku shikohet qartë një pakujdesi në kopsat e xhaketës.Kjo nuk i ka shpëtuar regjisorit Ismet Drishti i cili në një postim në llogarinë e tij në Facebook shkruan:

“Një ditë pa të ëmën dhe shikojani kopsat e xhaketës…”

Zjarr Tv Ad