Kuvendi i Bashës/ Salianji: Lëvizje anti-opozitë si Asambleja e PS-së

0
29
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Deputeti demokrat, Ervin Salianji reagoi në lidhje me të ashtuquajturin Kuvend Kombëtar të Lulzim Bashës.

Salianji tha se kjo është një lëvizje anti-opozitë.

“Sesioni i ri po nis me dy lëvizje për ruajtjen e status-quo politike, të dyja lëvizjet për mosndryshim duke dëmtuar interesat e qytetarëve!

Eventet e organizuara nga formacione proqeveritare dhe anti-opozitë si kjo sot apo Asambleja e datës 4 kanë të njëjtën valencë dhe të njëjtat qëllime!

Opozita e ka domosdoshmëri koordinimin, bashkimin, ristrukturimin dhe rikonceptimim e saj!

Jam i bindur që do ta realizojë si domosdoshmëri për Shqipërinë!”, tha Salianji.

Zjarr Tv Ad