Luana Vjollca: Thjesht po rritem, nuk kam ndërhyrje kirurgjikale!

0
1890
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luana Vjollca, një nga femrat më të lakuara dhe sexy të ekranit tregon të vërtetën e formave të saj trupore. E vënë në qendër të thashethemeve për ndryshimin e përmasave të saj, Luana shprehet se vitet kanë ikur dhe ajo thjesht është rritur.

“Kam qenë 15 vjeçe kur jam zgjedhur pjesë e stafit të “Top Channel”, dhe 16 vjeçe kur startoi emisioni. Sot jam 23 vjeçe dhe janë pikërisht vitet kur njeriu zhvillohet, kështu që sa i përket pamjes besoj shumë, aq sa më akuzojnë dhe për ndërhyrje estetike, por absolutisht s’kam asnjë të tillë”.

Bukuroshja nuk nguron të deklarojë se adhuruesit e sja janë të pafund, ka nga ata që i dërgojnë lule, madje e presin edhe kur mbaron punën për t’ja dorëzuar vetë. Për të gjitha këto ajo ndjehet thjesht e bekuar.

Zjarr Tv Ad