Moderatorja e ‘Top Channel’ reagon ashpër ndaj banorëve të “BBVA”, nuk i kursehet sjelljes së Kiarës dhe Efit: Jepni një sinjal…

0
1947
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rikthimi i Efit dhe Kiarës në shtëpinë e Big Brother VIP ka sjellë reagime të shumta nga publiku. Mes tyre është edhe moderatorja Fjoralba Ponari, e cila ka shkruar në Twitter: “Ose do të vdesësh një hero ose do të jetosh aq gjatë sa të shohësh veten duke u bërë armik” ka thënë Harvey Dent… po këto te #bbvipal s’do kenë dëgjuar për të”.

Statusi i saj ka sjellë komente të shumta ku disa e mbështesin e disa jo. Dikush i tha me ironi se ishin duke e pritur që ajo të fliste për sjelljet e banorëve në shtëpi, ndërsa moderatorja iu përgjigj duke i thënë se fansat e tyre duhet t’i ndihmojnë pasi po i lënë të lirë të vetëdegjenerohen.

“Me qenë se nuk kanë njerëz të tjerë afër që ua duan të mirën e i lënë të vetdegjenerohen, ndoshta ju si fansa ua jepni një sinjal.”, u përgjgj Fjoralba.

Zjarr Tv Ad