“M’u prish puna mua, ça po bëj?”- Banori i ri i BBV që lahet nudo në dush para kamerave habit banorët. Ja kërkesa që i bëjnë

0
1298
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Banori më i ri i Big Brother VIP Albania, Qetsor Ferrunaj i habiti të gjithë kur pa kaluar ende 24 orë nga hyrja e tij në këtë program, bëri dush duke u zhveshur nudo para kamerave. Video e tij u bë menjëherë virale në rrjet, por ky fakt ka marrë vëmendjen dhe të banorëve të tjerë të shtëpisë.

Së fundmi, ka qenë Olta Gixhari dhe Jori Delli të cilat i kanë thënë Qetsorit, që të sigurohet që banorët po e po, por dhe ndjekësit, të kenë fjetur kur ai bën dush.

Ndërsa ky i fundit nga ana e tij është shprehur se nuk e ka problem faktin e të bërit dush nudo, pasi pjesa e poshtme e xhamit nuk është transparent.

Olta: Lahesh pa të brendshme ti aty?

Qetsori: Po

Olta: Ça flet? Në ca ore lahesh ti?

Qetsori: Kur flenë të gjithë

Olta: Dukesh

Qetsori: Po punë e madhe mu prish puna pse ca po bëj?

Jori: Nudo? Joo për zotin jo

Qetsori: Nuk duket se është fluid

Olta: Ndaj po i them ca ore lahesh sigurohu që këtu po e po por dhe jashtë ti ketë zënë gjumi të gjithë

Zjarr Tv Ad