Piu metadon, ndërron jetë foshnja në spitalin e Tiranës

0
95
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një lajm i hidhur vjen mëngjesin e sotëm nga spitali i Tiranës, pasi ka ndërruar jetë vajza 17-muajshe që konumoi aksidentalisht metadon.

Vajza 1 vjeçe e gjysmë u nis ditën e dielë nga Saranda në Tiranë në gjendje të rëndë, ndërsa mëngjesin e sotëm ka mbyllur sytë përgjithmonë.

Daja e vogëlushes kishte lënë në tavolinë metadonin, ndërsa vajza nga pas e ka marrë dhe e ka pirë. Vogëlushja ishte fëmija e një gruaje nga Delvina, ndërsa babain e kishte italian.

Zjarr Tv Ad