Produksioni djeg qëllimisht skemën e Luizit, ja çfar ndodhi me nominimin e fortë

0
870
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Proçesi i eliminimit sot ishte ndryshe nga çdo herë tjetër.

Sot të nominuarit, Olta, Armaldo dhe Kristi shkuan në skenën e madhe të Big Brother, përballë publikut për të mësuar se kush do të linte shtëpinë.

Kristi ishte banori që u largua nga loja. Por bileta e tij vajtje-ardhje i mundësoi rikthmin në shtëpi.

Ky është cilësuar si nominimi më i vështirë i 75 ditëve.

Kjo është skemë e pastër e produksionit që mos të eleminojë asnjërin nga 3 kundërshtarët e Luizit dhe kjo gjë është aluduar gjatë gjithë ketyre 3 ditëve dhe pikërisht ajo ndodhi. Rastësi apo skemë e gjykon secili nga ju.

Zjarr Tv Ad